Наші відгуки

27.03.2024  Олексій

Співпрацювали з ріелтором Іриною, дуже задоволені, все сподобалось, ріелтор володіє інформацію, дуже пунктуальна та відповідальна. Незважаючи на непрості моменти з банком, все пройшло чудово і ми нарешті є власниками чудової квартири

21.03.2024  Зоряна

Ірина, дякуємо Вам за терпіння, розуміння і добру роботу. Ви професіонал своєї справи і хороша людина. Раді співпраці, нехай щастить Вам завжди.

26.02.2024  Павло

З радістю поділюся позитивним відгуком про ріелтора Марічку Стельмах, яка допомогла мені з продажем квартири. Вона професійно підійшла до кожного етапу процесу, забезпечивши чудову комунікацію, поради щодо підготовки квартири до продажу і ефективно провела переговори. Її уважність до деталей та вміння знайти найкращі умови для мене вразили. Рекомендую Марічку як надійного партнера у справах з нерухомістю.

19.02.2024  Андрій

Співпрацював з Іриною хорошим і професійним ріелтором, рекомендую як хорошого спеціаліста свого діла, звертайтесь непожалкуєте!

10.02.2024  Богдан

Велике дякую агенству ВНУК за допомогу в покупці квартири, а собливо велике дякую ріелтору Марічці Стельмах за професійну роботу , за вміло підібраний варіант нашої нової квартири. Рекомендую хорошу, привітну людину , знавець своєї справи.

16.01.2024  Ірина

Співпрацею з агенцією нерухомості ВНУк я залишилась дуже задоволена. Робота була злагоджена, чітка і обгрунтована. Всі питання вирішувались коректно, чітко, без зволікань. Я дуже вдячна вашому агенству за допомогу у покупці нової кварти. Особливо хочу подякувати ріелтору, Марії Стельмах, вона виявилась дійсно тією людиною, яка знаходиться на своєму місці : професійна, коректна, майстерна в переговорах, швидко реагує, добре орієнтується в ситуації на ринку та юридичних аспектах угоди, дуже приємна.Процвітання вашій комадні!

02.12.2023  Наталія

Мої найкращі рекомендації агенції. Ріелтор Ірина Курило надзвичайно професійна і компетентна, чудово знає обєкти, враховує побажання і дає слушні поради, і до того ж, привітна і приємна в спілкуванні дівчина. Звернувшись в агенцію ВНУк, я отримала великий вибір на мої запити, супровід аж до завершення угоди, відповіді на всі питання, роз'яснення юридичних моментів, і просто дружню підтримку. Дякую, і бажаю процвітання команді!

23.08.2023  Люда

Дуже сподобалась співпраця з Катериною👍🏻і Дмитром 😊дуже дякую, все сподобалось 🥳😊

15.08.2023  Галина

В процесі пошуків варіантів житла мали справу з багатьма ріелторами та агенціями,в кінцевому результаті зупинили свій вибір на агенції ВНУк. Приємно було співпрацювати із менеджером з продажу Дмитром Демчуком,знаючим та комунікабельним. Дякую Дмитру та агенції за надані послуги!

12.08.2023  Галина

Щиро дякую Реєлтору Катерині за високо професійно проведену роботу, за вміло підібраний варіант мого нового житла, Бажаю успіхів в подальшій праці!!!

02.08.2023  Костянтин

Щиро дякую ріелтору Марічці Стельмах за розуміння та плідну співпрацю, буду радий звертатися і надалі до Вашого АН

21.06.2023  Артур

Довели справу від початку до кінця покроково, дякую рієлтору Марічці)

20.06.2023  Марія

Чудове відношення до клієнтів.Велике дякую.

23.03.2023  Наталія

Звернулися в агенство Внук.Ріелтор Дмитро самого початку показав свою хорошу роботу.Постійно був назвязку, давав всю інформацію.Хороша і привітна людина знавець своєї роботи рекомендую. Від своєї сім'ї, дуже дякуємо Дмитру за його роботу, а також агенству Внук.

17.02.2023  Ліна Г.

Звернулася в агенцію щоб придбати житло. Рієлтор Вікторія відповідально поставилася до моїх умов у пошуку квартири. Ми з нею легко знайшли спільну мову, вона доклала максимум зусиль у пошуку якісного житла, розповіла про всі переваги і недоліки кожної квартири. Розглянули багато чудових варіантів. І знайшли те ,що мені сподобалося. Рекомендую звертатися в агенцію 'Внук' до Вікторії.

17.02.2023  Наталя

В період продажу квартири доручили справу ріелтору Вікторії. Фахівець агенства спрацювала оперативно та професійно.Спільною роботою задоволенні .Дуже дякуємо за співпрацю, та бажаємо процвітання у праці ! Досягнення нових цілей .

04.11.2022  Марія Остапчук

Дмитро досвідчений та чудовий працівник, вміє спілкуватися з людьми, раджу до нього звертатися! Я була покупцем і дуже дякую йому за свою чудову роботу!

27.10.2022  Марина

Дякую рієлтору Дмитру за проведену роботу, його уважність, оперативність, витримку та ввічливість, пошук та покупка квартири пройшли вдало. Рекомендую будь-кому звертатись до АН Внук, й зокрема до Дмитра

09.09.2022  Назар

Усім привіт👋, тим хто читатиме цей відгук, маючи великий досвід співпраці з різними агенціями і рієлторами, хочу відзначити, що саме ця агенція 'ВНУк' залишила в мене позитивні враження, а саме співпраця з Дмитром, професіонал своєї справи, враховуючи мої побажання він швидко і якісно виконав свою роботу, а також впродовж всієї співпраці, чітко і зрозуміло, роз'яснював усі незрозумілі для мене питання. Тому тим хто сумнівається, в яку агенцію для придбання нерухомості звернутись, рекомендую цю.

10.03.2022  Сергiй (17.01.2022)

Рідко коли ріелтор знає, що продає, а не бачить об'єкт на першому перегляді з клієнтом, але при цьому співає пісні, як добре цей варіант. Таня знає свої об'єкти, пропонувала варіанти виходячи з наших вимог, а чи не позбавлені б впарити!) Приємно було мати з нею справу. Рекомендуватиму Тетяну та агентство Внук!

10.03.2022  Марьяна (08.12.2021)

Огромное спасибо Диме, он продал нашу квартиру. Мы живем в другом городе и Дима сам, без нашего участия организовал показы на строящемся объекте. Сама сделка прошла успешно без проблем и нервов. Очень приятный в общении слышит просьбы клиента и в короткие сроки помогает в решении вопроса. Очень теплые остались эмоции. В следующий раз будем обращаться только к Диме.

09.03.2022  Марина (25.10.2021)

Я хочу от себя и своей семью сказать огромное спасибо Вашему агентству Внук за качественно оказанию помощь в продаже квартиры. Это была не просто продажа, это была забота со стороны риэлтора Светланы и директора, Игоря Владимировича, который вел нашу сделку. Самое главное мы были спокойны! Рекомендую всем!

09.03.2022  Ирина А. (19.07.2021)

Звернулася до агенцii ВНУк з пропозицією продати мою квартиру за адресою Живова 24. Співпрацювала з Дмитром. Висловлюю величезну подяку Дімі за його професіоналізм, працьовитість, швидкість подачі всієї інформації, що цікавить ринок нерухомості. Дякую за порядність та продаж моєї квартири.

09.03.2022  Алексей (17.06.2021)

Приобретая дом были учтены все пожелания! Рассказывали про объекты правду! Остались довольны работой!

09.03.2022  Света (27.05.2021)

Подбирали объект за городом, смотрели объекты с Таней. Раньше, когда смотрели с другими риелторами, не всегда объекты соответствовали, что приятно меня удивило, что Таня не навязывала, не приукрашала! Много пересмотрели и периодически спрашивали Таню, и через время попался хороший вариант. Хотим сказать спасибо Танюше и пожелать долгих лет жизни!


Залишити відгук

Введіть Ваше ім'я
Введіть текст відгуку


© 2018-2023 vnuk.in.ua Всі права захищені