Продаж комерційного приміщення на Дружбі, 500 кв.м  (№ 2489834)

Ціна: 185 000 $

Продаж комерційного приміщення на Дружбі, 500 кв.м фото 1

Характеристики

Ціна: 185 000 $
Тип: торгівельні площі, об'єкт сфери послуг, інше
Поверх: - / 6
Площа: 500 м2
Додатково: окремий вхід

Адреса: Тернопільська, Тернопіль, Дружба, Петриківська

Продається комерційне приміщення площею 500 квадратних метрів в районі 'Дружба'. Це цокольне приміщення в 6-поверховому будинку, який також утеплений. Розташування має стратегічне значення, оскільки знаходиться у вигідному місці.

Площа приміщення має висоту 3.5 метри і має 2 входи. Є можливість збільшення кількості та розміру зовнішніх вікон у 2-3 рази. Будівля з монолітної конструкції, а саме приміщення є сухим та просторим. Є можливість докупити і об'єднати з загальною площею кутову квартиру площею 69 квадратних метрів, яка розташована безпосередньо над ним.

Приміщення знаходиться в тихому приватному секторі, поряд з жвавою прохідною вулицею, парком і озером. До ресторану 'McDonald's' можна дійти всього за 5 хвилин, а до ПриватБанку та зупинки громадського транспорту - лише 150 метрів. До Економічного університету, коледжу та Педагогічного Університету можна дістатись за 10 хвилин.

Будівля має підключення до стратегічної електромережі, тому напруга майже завжди доступна. Документи на приміщення готові, і продаж здійснюється в чистому вигляді.

Телефонуйте, покажемо у зручний для вас час!

Об'єкт на карті

Замовити зворотній дзвінок